Letní řádění

V průběhu letních prázdnin může být vaše dítko (věk  pět až deset let) součástí  letního  campu, který probíhá ve všední dny od  půl osmé do  půl páté s celodenním stravováním a pitným režimem v ceně, a to v komorním prostředí se zahradou, trampolínou a bazénem. Počet dětí ve skupince je maximálně patnáct.

Letní centrum tvořivé zábavy

aneb

Grafomotorika a percepčně motorická stimulace opět s Ivou“

Máte někdy pocit, že vaše dítko netěší malování, že mu to až tak úplně nejde, někdy ho i bolí ruka a pak obrázek ani nedokončí. Ještě ho trápí sykavky či jiné hlásky čistě nevyslovuje. Zkrátka a dobře jde to pomalu…? Tak to pojďme podpořit společně a bude nás na to víc :-).

Procvičíme formou her zrakové, sluchové, prostorové vnímání, předmatematické představy, motoriku jazyka, ruky, nastimulujeme vizuomotoriku i grafomotoriku, hrubou motoriku….prostě máme toho na pár dní hodně a podpoříme tak úspěšnější školní start. Každý rok se nese v duchu nějakého tématu … Cirkus, Piráti v širém oceánu, Kosmonauti ve vesmíru, Ruch velkoměsta, Sport je zábava, Život v džungli či Šikovné ruce. Někdy si sami vaříme, chodíme na hřiště, tvoříme myšlenkové mapy, trénujeme paměť a pozornost, plaveme, chodíme do lesa, prostě většinu času trávíme venku a v zahradním altánu.

Dopřejte svému dítku kvalitní stimulaci, která rozvíjí schopnosti, nezbytné pro osvojení čtení, psaní či počítání.

Termíny 2024: 15.7.-19.7.

Cena: 4 500 Kč

Přihláška na Letní řádění

Bezinfekčnost Letní řádění